Herşey Dahil Fethiye Otelleri

Herşey dahil Fethiye otelleri, yaşayacağınız tatil deneyimini en üst düzeye taşıyacak otellerdir. Fethiye’deki tatilinizi taçlandırmak için hemen herşey dahil otellere göz gezdirmeye başlayın.

Herşey Dahil Fethiye OtelleriHerşey dahil Fethiye otellerinin yanı sıra ultra herşey dahil Fethiye otelleri de sizi son derece memnun edecektir.

Nedir bu sık sık duyduğunuz herşey dahil oteller ve ultra herşey dahil oteller?

Herşey dahil oteller, yiyecek ve içeceklerin dahil olduğu otellerdir. İçeceklerin hangilerinin dahil olduğu otele göre değişiklik gösterebilir. Yemeğin yanına aldığınız içecekler ve gece belli bir saate kadar yerli alkollü içecekler fiyata dahil olabilir. Ama Türk kahvesi, oda servisi ve yabancı içecekler ekstra sayılacaktır.

Ultra Herşey Dahil Fethiye Otelleri

Ultra herşey dahil oteller ana ve ara öğünlerin yanı sıra yerli ve yabancı içkilerin de fiyata dahil olduğu otellerdir. İçki sayısı günlük bir sınıra bağlı olabilir. Otellerin bilgilendirme sayfasından ekstraları öğrenebilirsiniz. Gerek herşey dahil otellerde gerek ultra herşey dahil otellerde bazı aktiviteler ücretliyken bazı aktiviteler ücretsizdir.

Fethiye TatiliTüm vaktinizi otelde geçirmek istiyorsanız herşey dahil oteller tam size göre. Ama özellikle yabancı alkollü içeceklerden yararlanmak istiyorsanız ultra herşey dahil otelleri size daha fazla hitap edecektir.

Tüm günü otelde geçirmeyip Fethiye’yi keşfe çıkmak ve doğal güzelliklerin tadını çıkartmak isterseniz tam pansiyon oteller veya yarım pansiyon oteller de sizi memnun edebilir.

Fethiye günlük yaşam ve gece hayatı yönünden gelişmiş bir turizm beldesidir. O yüzden otel dışında vakit geçirmekten de keyif alabilirsiniz. Fethiye’deki birçok plaj halk plajıdır ve Mavi Bayrak sahibidir. O yüzden oteliniz deniz kıyısında değilse çıkıp plajlardan yararlanmak isteyebilirsiniz. Ölüdeniz veya Belcekız plajlarını kaçırmak istemezsiniz değil mi?

Fethiye Ölüdeniz bölgesi bu kadarla da sınırlı değildir. Fethiye Marina’dan yapılan günübirlik tekne turları ile 12 Adaları görebilir, bu adalardan bazılarında demirleyen tekneden koylara atlayabilirsiniz. Koyların bir çoğunda metrelerce derini cam gibi görmeniz mümkün. Bundan dolayı bazı koylar akvaryum koyu ismini almıştır.

5 yıldızlı Fethiye otelleri de her şey dahil oteller veya ultra herşey dahil oteller olabilir. Yine de otelin yıldızlarından öte özelliklerine bakın. Bir otel bütün gerekli özelliklere sahip olduğu halde kapasitesi düşük olduğu için de 3 yıldızlı otel veya 4 yıldızlı otel olabilir.

Fethiye erken rezervasyon döneminde daha da ekonomik. Bu kadar avantajı bir arada yaşayacağınız bir turizm merkezinde daha uygun fiyata tatil yapmak istemez misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir