Fethiye otelleri Fethiye merkezde, Ölüdeniz’de ve Çalış gibi başka Fethiye beldelerinde bulunan tatil otelleridir. Bu otellerin üstün hizmet kalitesi Fethiye’nin ömür boyu yaşanılası doğasıyla birleştiğinde unutulmayacak bir tatil kaçınılmaz oluyor.

Şöyle bir hayal edin: MÖ 3000’li yıllar. Fethiye yakınlarındaki Thelmessos Antik Kenti. Karya uygarlığının bitiminde, Likya uygarlığının başlangıcında. Tam sınırda. Günümüze gelelim. Thelmesos Persleri, Büyük İskender’i, Bizans’ı, Menteşeoğullarını ve Osmanlıyı görmüş, el ve isim değiştirmiş. İki büyük depremde yıkılmış ve yeniden yapılmış. Yaralarını çoktan sarmış ve muhteşem bir turizm merkezi haline gelmiş. Artık yurt içinden ve yurt dışından sayısız tatilciyi ağırlıyor ve en iyi hizmeti veren tesislere sahip.

Fethiye OtelleriFethiye’de gezilecek yerler arasında hem tarihi eserler hem de doğal güzellikler var. Fethiye tarihi Likya Yolu’nun başlangıç noktasıdır. Birçok genç Likya Yolu’nu konaklaya konaklaya 15 güne yakın bir sürede tamamlar ve bu sırada muhteşem manzaraların yanı sıra Kayaköy gibi birçok tarihi eser görür. Ama otelde konaklayanlar için günübirlik Dalyan tekne turları kayalara oyulmuş kral mezarlarını görmenize olanak tanır. Hem sonrasında caretta caretta’ların üreme alanı olan İztuzu Plajı var. Şanslıysanız sazlıkta caretta caretta ve mavi yengeçleri bizzat görebilirsiniz. Tarihi eserlerin bir bölümünü Fethiye Müzesi’nde de görebilirsiniz.

Fethiye deyince akla ilk gelen elbette Ölüdeniz olur. Ölüdeniz bir lagün, yani deniz kulağıdır. Bir göl kadar durgundur ama üç farklı şekilde suyu devridaim olduğu için tertemizdir. Ölüdeniz’in yakınlarında Belcekız Plajı yer alır. Bu plaj Ölüdeniz’in tam aksine açıktır ve rüzgar alır. Çabuk derinleşen Belcekız’da deniz o kadar berraktır ki suyun altındaki rengarenk deniz yaşamını çıplak gözle bile görebilirsiniz. Fethiye Çalış Plajı da uzun ve temiz bir plajdır. Hepsi halk plajı olduğu için herkes kullanmakta serbest. O yüzden Fethiye Ölüdeniz otelleri ille de deniz kenarında olmak durumunda değil. Merkezdeki otellerin büyük bölümünden memnun kalabilirsiniz.

Fethiye Ucuz OtellerFethiye otel fiyatları sizin seçiminize göre değişiklik gösteriyor. Fethiye merkez otelleri merkezde olmanızı ve uygun fiyatlardan yararlanmanızı sağlar. Fethiye butik otelleri samimi ve huzurlu bir tatilin kapılarını aralar. Fethiye balayı otelleri sevdiğinizle birlikte aşkınızı tazeleyebileceğiniz romantik bir atmosfer sunar. 5 yıldızlı Fethiye otelleri lüks bir tatil yapmanız için bütün olanaklarını seferber eder. Herşey dahil Fethiye otelleri ve ultra herşey dahil Fethiye otelleri tatilde en çok harcama yaptığınız şeyler olan yiyecek ve içecekleri fiyata dahil ederek sizi ekstra masraftan kurtarır.

Fethiye otelleri erken rezervasyon döneminde daha ekonomik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir