Tatil yapmak istediğiniz pek çok yer var muhtemelen. Ama fiyatlardan çekiniyorsunuz. Popüler bir tatil beldesinde, hele de 5 yıldızlı herşey dahil oteller kim bilir kaça patlar? Endişeleriniz yersiz. Fethiye otel fiyatları yüzünüzü güldürecek nitelikte…

Fethiye Otel FiyatlarıFethiye otelleri, Fethiye-Ölüdeniz otelleri, Fethiye-Çalış otelleri arasından beğeninize ve bütçenize göre istediğiniz oteli seçmek sizin elinizde. Erken rezervasyon size büyük avantajlar sağlayabilir. Hem de en gözde otellerde herkesten önce yer ayırtma şansını elde edersiniz. Ama erken rezervasyon dönemini kaçırmanız Fethiye otellerinden umudu kesmeniz anlamına gelmez. Fethiye’de çeşitli yıldızlarda ve konseptlerde oteller, tatil köyleri kapılarını her zaman açık tutar.

Fethiye tatili yapmak istiyorsanız şanslısınız çünkü bahsettiğimiz gibi geniş yelpazedeki otellerin  ve size sunacakları üstün hizmetin yanı sıra Fethiye’nin kendi doğal ve tarihi dokusu da dört dörtlük bir tatil yapmanız için bütün imkanları sunar.

Fethiye TatiliFethiye’nin her köşesi cennetten bir parça olduğu için nerede kaldığınız çok fark etmez. Özel aracınız veya taşıtlarla Fethiye içinde rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Otelin konumuna göre fiyatlar değişebildiği için seçim yaparken bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Fethiye’nin halk plajları değme beach club’ları aratmayacak güzellikle olabiliyor.

Yine de 5 yıldızlı Fethiye otelleri gözünüzü korkutmasın. Fethiye o kadar uygun bir fiyata bu kadar eksiksiz bir hizmet alabileceğiniz sayılı tatil merkezlerinden. 5 yıldızlı Fethiye otelleri herşey dahil veya ultra herşey dahil konseptte olunca iyice cazip hale geliyor. Oteliniz herşeyi karşılarken, her türlü imkanı sunarken size arkanıza yaslanıp tatilinizi yapmak kalıyor.

Fethiye Ölüdeniz Otel Fiyatları

Fethiye’de tüm zamanınızı otelde geçirmek zorunda değilsiniz elbette. En başta, Likyalıların ışık ve güneş diyarı dediği, ortaçağda uzak diyar diye bilinen Ölüdeniz. Ölüdeniz adı hakkında efsaneler olmasına rağmen muhtemelen fırtınalarda bile dalgalanmamasından almıştır adını. Durgun olmasına rağmen üç yolla kendini temizleyen bu güzel denizde yüzmemek olmaz. Ölüdeniz dışında Belcekız (Belceğiz) plajında da daha hareketli ve berrak bir denizin tadını çıkarabilirsiniz. Çalış plajı da tatilcileri memnun edecektir. Hepsinin halk plajı olduğunun altını çizelim.

Ölüdeniz merkezinden başlayıp orada sonlanan günübirlik tekne turlarıyla civar adaları ve koyları da gezebilirsiniz. Karadan göremeyeceğiniz yerleri görmek için cüzi bir miktar ödemeniz yeterli olacak. Dönüşte tatlı yorgunluğunuzu  otelinizde ister odanızda ister dinlenme salonlarında atabileceksiniz. Tatilde tatmak istediğiniz bütün güzel hisler ve deneyimler Fethiye otellerinde sizi bekliyor. Hem de en uygun fiyatlar ve fırsatlarla!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir