Ekonomik Fethiye otelleri tatil için Fethiye’yi düşünenler veya henüz nerede tatil yapacağına karar veremeyenler için harika fırsatlar sunuyor.

Fethiye yüzyıllardır hep ilginç bir bölge olagelmiş. Tarihinin MÖ 3000’lere kadar uzandığı tahmin ediliyor. Belen’de bulunan Thelmessos Kenti Likya’nın Karya sınırında yer alıyordu. Sonra Perslerin, Büyük İskender’in, Mısırlıların, Romalıların, Bizanslıların, Menteşeoğulları’nın ve Osmanlı’nın hakimiyetine girdi. Uygarlıklar geldi, uygarlıklar gitti. Hepsi Fethiye’de iyi kötü izler bıraktı. Değişmeyen tek şey belki de Fethiye’nin güzelliği oldu. Stratejik konumdaki Fethiye’nin turkuvazı canlılığını korudu. Fethiye bugün birliklerin değil turistlerin akınına uğruyor.

Ekonomik Fethiye OtelleriFethiye tatili size yepyeni ve ömür boyu unutamayacağınız deneyimler yaşatacak. Fethiye denince ilk akla gelen şüphesiz ki Ölüdeniz. Tamamen durgun bir koy olan Ölüdeniz, üç farklı şekilde devridaim olduğu için hep tertemiz. Yakınındaki Belcekız daha hırçın ama cam gibi sularında yüzen rengarenk küçük balıkları seyretmeniz mümkün. Çalış Plajı da Fethiye’nin ünlü plajlarından. Bu plajların hepsi halk plajı olduğu için oteliniz Fethiye’nin neresinde olursa olsun hepsinden faydalanabilirsiniz. Fethiye’nin sadece içi değil çevresi de görülmeye değer. Fethiye ve Ölüdeniz’den başlayan günübirlik tekne turlarıyla kara yolundan göremeyeceğiniz birçok adayı veya koyu görme şansını elde edebilirsiniz. Duraklardan biri olan Kelebekler Vadisi dünya çapında ünlü ve korunan bir bölgedir, burada yürüyebilir ve kelebekleri görmeye çalışabilirsiniz. Fethiye, Likya Yolu’nun başlangıç noktasıdır. Dalyan tekne turunda kayalara oyulmuş kral mezarlarından etkilenmemeniz elde değil.

Ucuz Fethiye Otelleri

Ucuz Fethiye OtelleriEkonomik Fethiye otelleri bölgenin her yerinde bulunabilir. Tatilinizi nasıl geçirmek istediğinize ve ne kadar bütçe ayırabileceğinize göre otel seçenekleri değişiklik gösterebilir. Fethiye’yi karış karış gezmek ve her ayrıntısını keşfetmek istiyorsanız Fethiye butik otellerinde samimi bir ortamı yakalayabilirsiniz ama ekstra özelliklere fazladan bedel ödememiş olursunuz. Bu durumda oda kahvaltı veya yarım pansiyon konseptleri de sizi tatmin edebilir. Ama tüm gününüzü otelde geçirmek ve birçok özellikten yararlanmak isterseniz o zaman 5 yıldızlı Fethiye otelleri sizi daha çok memnun edecektir. Fethiye balayı otelleri de genelde 5 yıldızlı otellerdir. 5 yıldızlı bir otelde konaklamanızın daha hesaplı olmasını isterseniz herşey dahil Fethiye otelleri veya ultra herşey dahil Fethiye otelleri seçmeniz gerekir. Böylece ana öğünler, ara öğünler, ikramlar, alkolsüz içecekler ve alkollü içeceklere ayrıca masraf yapmazsınız.

Ekonomik oteller arıyorsanız Fethiye erken rezervasyon dönemini takip edin. Çarpıcı indirimler ve ödeme kolaylıkları sayesinde hem nasıl ödeyeceğim diye hem de yerler doldu mu diye stres olmadan önceden otelinizi ayarlamış olacaksınız. Fethiye tatil paketleri ile ulaşımınızı da otel konaklamanıza dahil ettiniz mi değmeyin keyfinize…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir