5 Yıldızlı Fethiye Otelleri

Fethiye, otel yönünden çok zengin bir tatil merkezi. Gerek Ölüdeniz ve çevresinde, gerek Çalış ve çevresinde gerekse Kelebekler Vadisi’nin yukarısında kalan Faralya ve Kabak köylerinde butik otellerden tatil köylerine kadar çeşitli konseptlerdeki Fethiye otelleri, özellikle de 5 yıldızlı Fethiye otelleri her yıl akın akın gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlamak için hazır bekliyorlar. (Kalemya Koyu’nda da bir otel bulunuyor.) Akdeniz ikliminin dokunuşlarıyla Fethiye sadece yazın değil yılın büyük bölümünde tatil yapmaya uygunluğunu koruyor.

5 Yıldızlı Fethiye OtelleriBeş yıldızlı Fethiye otelleri Fethiye’nin her yanında bulabileceğiniz otellerdir. Coğrafyanın turizmle birlikteliğinden doğan birçok muhteşem tesis var Fethiye sınırlarında. Bu tatil beldesinde bir avantajınız da plaj istiyorsanız denize sıfır otellerde konaklamak zorunda olmamanız. Gerek Ölüdeniz, gerek Belcekız Plajı gerekse Çalış Plajı herkesin kullanabileceği halk plajlarıdır. Halk plajı diye burun kıvırmayın sakın. Fethiye mavi bayraklı plaj ve marinalarla dolu. Halkın bundan ücretsiz faydalanabilmesi turizm merkezlerinde pek rastlanmayan bir durum aslında. O yüzden tadını çıkarın.

Diğer oteller gibi 5 yıldızlı Fethiye otelleri de çeşitli konseptlerde olur. Herşey dahil Fethiye otelleri ve ultra herşey dahil Fethiye otellerinde yiyecek ve içecekler de oda ücretine dahildir. Nelerin ekstra olduğunu öğrenirseniz sürprizlerle karşılaşmadan oldukça ekonomik bir tatil yapabilirsiniz. Ama söz konusu Fethiye olunca, üç yıldızlı oteller ve dört yıldızlı oteller de yabana atılmamalı.

Yıldızlı Fethiye OtelleriFethiye’de tüm vaktinizi otelde geçirmek zorunda değilsiniz, hatta geçirmemenizi tavsiye ederiz. Fethiye bir turizm merkezinin olmasının ötesinde gelişmiş bir yerleşim merkezi de olduğu için otelin dışında da ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi halk plajlarından, (hem de mavi bayraklı) zaten yararlanabilirsiniz. Fethiye Ölüdeniz çevresi doğal güzellikleri, irili ufaklı adaları ve akvaryum gibi koylarıyla da göz doldurur. En azından bir gün otelinizden çıkıp On İki Adalar Turu yapmadan Fethiye’den dönmeyin.

Lüks Fethiye Otelleri

Beş yıldızlı Fethiye otelleri dışında sevimli butik oteller veya muazzam tatil köylerinde de unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Fethiye otellerine ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiğinizle gelebilirsiniz. Balayı tatili için Fetiye otellerini düşünüyorsanız hayallerinizi süsleyen bir otel mutlaka bulacaksınız.

Erken rezervasyon dönemi fırsatlarını da takip edin. Birçok beş yıldızlı Fethiye oteli erken rezervasyon döneminde %45’e varan indirim fırsatları sunuyor. Aynı otellerde daha uygun fiyata yer ayırtmak sizce de daha güzel olmaz mı?

Lüks Fethiye otelleri sizi ağırlamak için can atıyor. Bu oteller otel zincirlerinin bir parçası da olabilir, butik oteller de. Her iki türlü de konuklarını eksiksiz bir hizmetle ağırladıklarından ve ağırlayacaklarından şüpheniz olmasın.

One thought on “5 Yıldızlı Fethiye Otelleri”

  1. Yat turizmi gelismis olan Gocek, Fethiye’ye 30 km. uzaklıkta. Kucuk koyları ve irili ufaklı adalarıyla mavi yolculuk icin ideal.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir